İNTEMA MAĞAZALARI

İntema Mağazaları, 1979 yılından bu yana, yapılarda, yaşam kalitesini yükselten ürünlerin yer almasını sağlamak amacıyla, modern mağazacılık anlayışına uygun mağazaları ile başta nihai tüketiciler, mimar, müteahhit olmak üzere tüm yapı sektörüne, banyo ve mutfak alanında komple çözümün adresi olarak hizmet vermektedir.

Eczacıbaşı Yapı Grubu tarafından üretilen banyo ve mutfak ürünleri ile, grup dışından temin edilen ithal tamamlayıcı ürünlerin yurt içinde nihai ve profesyonel tüketicilere satışının yapıldığı İntema Mağazaları, yapı malzemeleri sektörüne ilk çok katlı mağazacılık anlayışını kazandırmıştır.

1979 yılında İstanbul-Şişli'de açılan ilk İntema Mağazası'nın ardından, gelişen hizmet ağı ile bugün mağazalarımızın sayısı toplam 18’ e ulaşmıştır. İntema Mağazalar, VitrA, Villeroy&Boch, ve İntema Outletler olarak müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış üç farklı kategoride hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kayseri, Samsun, Kuşadası, Çeşme, Gaziantep, Eskişehir bölgelerinde 16 mağaza ve İstanbul ve Bozüyük’de 2 Outlet ile tüketiciye ürün ve hizmet sunumu yapmaktadır.

Toplamda 12.000 m2 satış alanına sahip İntema Mağazalarının uzman satış kadrosu, 45 satış sorumlusu ve 30 proje sorumlusundan oluşmakta olup profesyonel ve nihai, yılda 100.000'den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

MARKALARIMIZ

Intema Mağazalarında, VitrA seramik banyo takımlarından, akrilik küvet ve duş teknelerine, yer ve duvar karolarından, banyo mobilyalarına, Artema banyo ve mutfak armatürlerinden, banyo aksesuarlarına, İntema Mutfak mobilyalarının yanı sıra, Gaggenau, Siemens, Miele, Franke, Smeg, Blanco gibi başarılı dünya markalarına ait tamamlayıcı ürünlere kadar geniş bir yelpaze sunulmaktadır.

Çözüm ortaklarımızın tam listesi için tıklayın.

Mağazalarımızda, uluslarası bilinilirliği yüksek, 260 yıllık seramik markası Villeroy&Boch da son kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Mutfak mobilyaları alanında dünyanın öncü markası olan, modern teknolojinin olanaklarını kullanarak malzemelerin kalitesini işçilikteki ustalığıyla birleştiren Bulthaup ve lüks banyo mobilyaları pazarında Avrupa lideri Burgbad markaları da son kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Villeroy&Boch markalı banyo ürünlerinin satışı da Türkiye'de İntema Mağazalar kanalı ile sürdürülmekte ve sadece V&B ürünlerine özel V&B Banyo Mağazalarında son kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Aşağıdaki logolara tıklayarak markalarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TASARIMCILARIMIZ

VitrA, Türk banyo ve seramik kültürünü, değerlerini, günümüzün modern ve çağdaş yaşam standartlarına dönüştürürken, ürün tasarımının ötesinde mekan tasarımına da odaklanıyor. VitrA’ya göre, iyi bir tasarım inovasyon içermeli, müşterinin farkında olmadığı ek fonksiyonlarla zenginleştirilmiş bir üründe hayat bulmalıdır. Ar-Ge ile bütünleşmeli, teknolojiden yararlanmalı, bilgi birikimine dayanmalıdır. Özgün, net ve yalın olmalı, yeni ve akıllı teknolojiler içermeli, bütünsel ürün konseptine sahip olmalıdır. VitrA’nın ürünleri; uzman ekibinin yanı sıra, Türkiye’den ve dünyadan tasarımcılar ve tasarım ofislerinin imzasını taşıyor. Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerine uygun özel çözümler sunan VitrA’nın tasarımları, bugüne kadar EDIDA, Good Design, Red Dot, Wallpaper gibi dünyaca ünlü pek çok ödüle layık görüldü.

Bütün tasarımcılarımızı görmek için tıklayın.

Christophe Pillet

Ürün ve mobilya tasarımı, iç mekan tasarımı, mimarlık, sahne tasarımı, sanat yönetmenliği gibi birçok alanda çalışan multidisipliner bir tasarımcı. Cappellini, Daum, JC Decaux, Driade, Ecart International, Emu, L’Oréal, Lacoste, Moroso, Porro, Renault, Serralunga, Shiseido, Shu Uemura, Veuve Clicquot Ponsardin ve Whirlpool gibi dünyaca ünlü markalar ve projelerle birlikte anılıyor. Aynı zamanda Paris’teki Hôtel Sezz gibi birçok butik otel ve restoranın iç mekan tasarımlarını da gerçekleştirdi. Moda dünyasına olan yakınlığı, malzeme ve form anlayışına da yansıyor; tasarımlarında kendi tarifiyle “yalınlığın, zamansızlığın ve zarif dokunuşların” izini sürüyor.

Tasarımları Ödüller
Ross Lovegrove

21. yüzyılın tasarım dehaları arasında yer alan Ross Lovegrove, “Günlük arınma ritüeli son derece mahrem, kişiye özel bir deneyim. VitrA için tasarlarken, bu deneyimin mümkün olduğunca keyif verici olması için çaba gösteriyorum” diyor. Dijital teknolojinin sınırlarını sonuna dek zorlayan tasarımcı, iyi tasarımın şifrelerinin doğada gizli olduğuna inanıyor.

Tasarımları Ödüller
Pentagon Design

Tasarım stratejisi, ürün, grafik ve iç mekan tasarımında uzmanlaşan Pentagon Design, Finlandiya’nın tanınan tasarım gruplarından biri. Tasarım ihtiyacına hem müşterilerinin iş beklentileri hem de tüketici perspektifinden bakarak; kullanıcı, hizmet ve mekan deneyimini de kapsayan ürün stratejileri geliştiriyorlar.

Tasarımları Ödüller
Noa

Alman endüstriyel tasarım stüdyosu Noa, VitrA için 9 seri geliştirdi. Bunlardan biri olan modüler banyo serisi Shift’le; ürünlerin boyutları farklılaştırılarak, kaplama alternatifleriyle zenginleştirilerek ve ek parçaları değiştirilerek benzersiz ve kişiye özel banyo mekanları yaratılabiliyor.

Tasarımları Ödüller
VitrA | Artema Tasarım Ekibi

Günümüzün global rekabet ortamında, uluslararası bir marka olabilmek için tüketicide sahip olma isteği uyandıran, heyecan veren yeni ve farklı çözümler sunabilmek gerekiyor. Yenilik yoluyla fark yaratmanın temel unsurunu ise tasarım oluşturuyor. Eczacıbaşı Tasarım Ekibi, evlerde yeni yaşam alanları yaratmak hedefiyle, tüketicileri çağdaş, kullanışlı ve son teknolojiye sahip ürünleriyle tanıştırmaya, hayatlarına değer katmaya devam ediyor.

Tasarımları Ödüller