İntema Mağazaları, 1979 yılından bu yana, yapılarda, yaşam kalitesini yükselten ürünlerin yer almasını sağlamak amacıyla, modern mağazacılık anlayışına uygun mağazaları ile başta nihai tüketiciler, mimar, müteahhit olmak üzere tüm yapı sektörüne, banyo ve mutfak alanında komple çözümün adresi olarak hizmet vermektedir.

MAĞAZALAR
GÜNCEL HABERLER
 • VitrA’ya Dört Ödül Birden!

  Deja Vu, Terra Nova seramik, Memoria Black banyo ve Brava armatür serilerimiz “German Design Awards 2016”da ödüle layık görüldü.

 • Grinin İki Tonu: Ice & Smoke

  Ice & Smoke porselen karo serisi, buz ve duman renklerinin oluşturduğu doğal görünümü ve geometrik desenleriyle, ferah bir mekân yaratmaya olanak sağlıyor.

 • VitreAlity ile sanal banyo dekorasyonu!

  VitreAlity dijital uygulaması, kullanıcılara sanal ortamda en ideal banyo dekorasyonunu oluşturma fırsatı veriyor. Banyo için seçilen ürünlerin birbiriyle uyumlu olup olmadığını, gerçeğe en yakın şekilde gösteriyor.

 • Yeni Combo Küvet

  İster duşta, ister küvette banyo keyfi...

 • V-Care Akıllı Klozet

  Klozet alanında kişiye özel maksimum kişisel hijyen ve konfor sunan VitrA’nın yeni nesil akıllı klozeti V-Care, farklı taharet kullanım opsiyonlarını, su basıncı, taharet pozisyon ayarı, su/kapak sıcaklığı ayarı, kurutma ve otomatik kapak açma/kapama özelliklerini teknoloji yardımı ile estetik bir şekilde birleştiriyor.